O nas

Karol STEC

14 lat doświadczenia

Współpracujemy z renomowanymi architektami

Jesteśmy firmą o wszechstronnym profilu możliwości.

Od ponad dekady specjalizujemy się w wykańczaniu wnętrz mieszkaniowych i komercyjnych, i wiemy, jak dużym stresem dla inwestora może być przeprowadzenie remontu. Dlatego wyspecjalizowaliśmy się w wykonywaniu realizacji w standardzie od A do Z, w którym inwestor wchodzi na całkowicie wykończone i wyposażone gotowe mieszkanie.

Decydując się na nasze usługi otrzymują państwo najwyższą jakość wykonania w bardzo konkurencyjnych cenach oraz pewność, że inwestycja będzie przebiegała bezproblemowo. Dzięki naszemu doświadczeniu i sposobie prowadzenia budowy, oszczędzają Państwo czas, nerwy, a w ostatecznym rozrachunku również pieniądze.

To od Państwa decyzji zależy czy remont mamy przeprowadzić z wyposażeniem zakupionym indywidualnie, czy też scedować cały proces zakupów na nas. W drugim przypadku otrzymują Państwo wyposażenie zakupione bezpośrednio u producentów lub ich fabrycznych dystrybutorów. Dzięki temu omijacie Państwo pośredników.

Stale współpracujemy ze stolarzem, parkieciarzem, kamieniarzem i szklarzem, dlatego możemy zapewnić całe spektrum wykonania niestandardowego wyposażenia. Ponadto pracują dla nas również instalatorzy klimatyzacji, tapeciarze, sztukatorzy, wykonawcy tynków dekoracyjnych czy metaloplastycy.

Bardzo często, w imieniu naszych klientów, angażujemy się w uzyskanie pozwoleń na prace, których nie udało się im uzyskać samodzielnie np. przewierty elewacji, montaż stałych konstrukcji na tarasach czy nawet ustawienie stumetrowego dźwigu przy budynku Sky Tower w celu dostarczenia wielkogabarytowego wyposażenia.
Wszystkie projekt realizujemy we ścisłej współpracy z burami projektowymi (projektantkami / architektami).

Zawsze stawiamy na dbałość o szczegóły i jakość naszych prac. Oferujemy również stałe doradztwo i wsparcie. Nasza ekipa dba o czystość. Wychodząc z budowy zostawiamy lokale gotowe do zamieszkania.

Zapewnimy najwyższą jakość wykonanych usług oraz dbałość o wszystkie szczegóły

Oferujemy stałe doradztwo i wsparcie. Nasza ekipa dba o czystość. Wychodząc z budowy zostawiamy lokale gotowe do zamieszkania.